Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
O NÁS

Už jako malá jsem měla ráda zvířata.... Protože jsme ale neměli plot, tak jsme pěstovali akorát doma korely. Bráchovi se povedlo dokonce páreček rozmnožit.

Jednoho dne jsem se ale dočkala, plot se postavil a já mohla  začít znovu škemrat o pejska. Bylo to celkem jednoduché. Na doporučení rodiny Güttlových z Prahy, kteří v té době měli dva pejsky, jsme si jeli pro naši první berňačku.  BARA Imot, (KSSP/BS/599/94) narozená 10.9.1994 a odchovaná panem Tiborem Pancurákem z Prešova, byla jak plyšová hračka... Rostla do krásy i do síly, radovala se z rozlehlé zahrady a z výletů na chaloupku, jezdila po pár výstavách, následovala bonitace a 8.5.1998 přišli na svět potomci naší "BARUŠKY" a CIDa z Jasné Louky CS. Malá AXA a ARNIKA. AXA se odstěhovala do Prahy a ARNIKA zůstala u známých v Liberci. Dále s námi Baruška strávila necelých 13 let....Zdravíme do psího nebíčka.

Když bylo Barušce 7 let a já jsem se stěhovala do bytečku po babičce rozhodla jsem se s bráškou, že rodičům pořídíme náhradou dalšího pejska. A jak jinak než fenečku berňáka.... Tentokrát ale bez PP.

Eliška se narodila v říjnu 2001 je od Milína a byla doslova vánočním překvapením. Do Liberce jsem ji přivezla 3 dny před ježíškem a celé jsme je spolu strávili v paneláčku ...a potom s velkou mašlí hurá pod strom a překvapit rodiče. To byl ale dáreček....

S Eliškou jsme ve volných chvílích prošli křížem krážem Liberecké okolí. Na začátku roku 2008 jsem se vrátila do baráčku k rodičům a začala jsem se elišce věnovat naplno. Každodenní procházky, celodenní výlety po hřebenech Ještědu a Jizerských hor. V květnu 2008, kdy jsem se rozhodla investovat do řadového domku se zahrádkou, jsem ihned začala přemýšlet o dalším psím přírůstku. První na mysli jsem měla samozřejmě berňáka, lákalo mě ale poznat i jiná plemena a od barevnosti jsem rozhodně nechtěla upouštět. Švýcaři mají pro mě ten nejkrásnější "obličej". Tentokrát padla volba tedy na Velkého švýcarského salašnického psa.

1.7.2008 se narodily Ch.Faith from Swiss Star
a Ch. Berne von Wümelsdorf 5 feneček a 1 pejsek ... a Santa Crystal from Swiss Star... roste a čeká až si ji přivezu domů. Zatím bude vyrůstat s Eliškou na zahrádce mých rodičů a v listopadu 2008 už do svého....tak se to trochu protáhlo....zatím pořád s Elinkou...nejsou terény okolo baráčku.....11.6.2009 - už je nový koberec trávy u baráčku......po prvním sekání se může krystýnka stěhovat.....

31.8.2008 nastal den D a já vyrazila do Svatbína k paní Lipenské pro miminko. Pár fotek z 1. dne v Liberci ve fotogalerii...  sunflower001.rajce.idnes.cz.

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek